CITY TAXI ŽARNOVICA je spoločnosť, pripravená poskytnúť vám služby na najvyššej úrovni. Disponujeme osobnými vozidlami Mercedes-Benz combi v  (vozidlo bez taxi polepov využiteľné na svadby, súkromný prevoz na letisko) , Volkswagen Sharan 7 miestne 2TDI, vozidla  na medzinárodnú prepravu, Volkswagen golf na mestskú a vnútroštátnu prepravu osôb.

 Naša spoločnosť sa snaží už od roku 2010 podávať  nadštandardné služby tak, aby boli dostupné všetkým skupinám ľudí, a preto rovnakú sumu ako ste u nás zaplatili v roku 2011, platíte aj teraz.

Adresa:

Vladimír Nikodém
Fraňa Krála 866/32
96681 Žarnovica

Mobil:

Žarnovica 0918 856 824
Hliník Nad Hronom 0910 856 824

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom, alebo nám  napíšte pomocou kontaktného formulára.

Odpovieme Vám čo najskôr.

team City TAXI Žarnovica

City Taxi Žarnovica
4.1
Na základe 9 recenzií
powered by Google
alenka bosáková
alenka bosáková
18:56 27 Mar 20
Vrele odporúčam túto taxi-službu, ktorá je spoľahlivá, ústretová, hlavne v tejto zléj dobe riskuje svoje... zdravie je maximálne ústretová a hlavne s nákupom a donáškou až ku dverám. Ja osobne srdečne ďakujem za nákup-donášku tejto taxi-službe a osobne p. Vladimírovi Nikodémovi - šarmantnému, milému, ústretovému, trpezlivému , to nie su chváli, ani komplimenty, ale skutky p. Nikodéma ?celá recenzia
Paťo Neubeller
Paťo Neubeller
00:04 19 Aug 19
Zaujímavé, volal som taxík a zodvihol mi pán taxikár... Keď som sa opýtal či by bol ochotný má odviesť na... určité miesto, povedal že je v Z. Moravciach a druhý kolega je tiež mimo Žarnovice.... Za pol hodinu zavolal kamarát či by to už bolo možné a zrazu pán taxikár nevedel o žiadnom rozhovore pred pol hodinou a vraj druhý kolega skončil o pol noci a keď zopakoval kamarát otázku či by to bolo možné tak vážený pán taxikár zložil telefón. A ešte k tomu na stránke písalo na to miesto 8€ a on povedal že 15€ .Ďakujem zaochotu a pekný prístup.celá recenzia
Dagmar Nemcova
Dagmar Nemcova
10:48 02 Jun 19
V pohode miesto.
Igor Lazarek
Igor Lazarek
18:44 07 Mar 19
Super služby.
_ mkx
_ mkx
07:26 18 Mar 18
Najlepšie taxi v okolí...
Zobraziť všetky recenzie